Naší hlavní oblastí jsou náklady – snižování, řízení, plánování a cílení. Pomáháme firmám v procesu získávání zakázek a nových obchodů. Na každou firmu nahlížíme komplexně a vždy se soustředíme na skutečné příčiny a souvislosti. Nabízíme tedy i služby v oblasti zvyšování konkurenceschopnosti, standardizace, filozofie podniku, restartu podnikání, začátku podnikání atd.

To vůbec nevadí. Není vždy jednoduché popsat konkrétní problémy a znát jejich příčiny. Stačí nás kontaktovat a můžeme si domluvit nezávaznou schůzku přímo u vás ve firmě a společně se pokusit vaše problémy pojmenovat.

Velmi jednoduše. Stačí nám napsat, nebo zavolat a popsat svůj požadavek. Všechny počáteční konzultace vás budou stát pouze váš čas.

Vždy vaši firmu navštívíme, budeme ji chtít detailně poznat a osobně projednat vaše problémy a požadavky. Poté bude následovat analýza požadované oblasti, návrh řešení a jeho prezentace. Váš souhlas s návrhem řešení je pro nás naprosto klíčový a až po něm přistoupíme k přípravě akčního plánu a spustíme realizaci. Během realizace vás budeme pravidelně informovat o stavu a průběhu domluvených aktivit. Po dokončení plánu po smluvenou dobu nadále monitorujeme stav realizovaných aktivit.

Nikdy nebudeme realizovat nic bez vašeho souhlasu. Uvítáme všechny vaše připomínky, komentáře či kritiku, která nás společně dovede k požadovanému cíli.

  1. Služby v oblasti snižování nákladů jsou hrazeny smluvenou % provizí až ze skutečně uspořených finančních prostředků. Provize je placena v dohodnutých termínech po dobu maximálně 24 měsíců. Po celou tuto dobu úspory monitorujeme a reportujeme vám jejich stav.
  2. V případě získávání nových zakázek je smluvena % provize z obratu zakázky. Provize je opět hrazena v předem stanovených termínech. Pokud se nám společně nepodaří zakázku získat, nic nám neplatíte.
  3. Ostatní služby jsou hrazeny dle cen odsouhlasených před začátkem realizace. Ceny jsou zpravidla závislé na rozsahu a náročnosti požadavků.

Zmapování firmy, detailní analýza nákladů a návrh řešení trvá několik týdnů. Doba realizace poté závisí na složitosti implementace jednotlivých položek akčního plánu. Některé aktivity lze realizovat hned, některé díky své obtížnosti vyžadují více času na přípravu.

Věnujeme se celé nákladové struktuře firmy. Hledáme úspory ve všech oblastech a koncentrujeme se především na položky, které budou mít pro vaše podnikání co největší efekt.

Chcete zaslat nezávaznou poptávku?

Máte jakýkoli dotaz nebo si potřebujete něco vyjasnit?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 799 512 915

Jméno a příjmení:*

Společnost:

Email:*

Telefon:

Vaše zpráva

Opište následující kód do pole níže captcha